Robbie Williams

Sing When You`re Winning

5.5
"Take That" was one of my favourite bands when I was something like 12 years old. It`s no real wonder, of course, especially knowing that all of them apart from Robbie Williams were gay, and gay people are usually much better looking than all the rest. After the sweet quintet broke up and every one of its members found new lovers only Robbie Williams managed to start off his own career in style. This was his third album and it featured 4 hit singles, which is quite a large number. Yet out of those singles, only one is really good - that`s disco overriden "Love Supreme", the duet with Kylie Minogue "Kids" is good without really, "Rock DJ" is passable while "Let love be your energy" is useless. Then there`s 7 more songs which are about as good as "Let love..." but only more sappy. I wouldn`t buy this album if I had a chance.
2005-08-16 00:00:00
music, 2000

Escapology

5.0
Ar savu piekto solo ierakstu "Escapology" Robijs Viljamss bija izlēmis reiz un par visiem laikiem beidzot iekarot arī iepriekš tik neapkļāvīgo ASV mūzikas tirgu un kļūt par patiešām globālu fenomenu. Īpašas izvēles Robijam gan nemaz nebija - nupat noslēdzis ar EMI kontraktu par 80 miljoniem mārciņu, viņš vienkārši nedrīkstēja nepaplašināt savu slavas areālu. Vēl jo vairāk viņam bija vērts ar pasaules iekarošanu pasteigties, zinot, ka pēc šī ieraksta šķirsies viņa ceļi ar Gaju Čembersu, kas Robijam dziesmu sacerēšanā bija tikpat vitāls partneris kā Eltonam Džonam - Bernijs Topins. Līdz ar to "Escapology" nokļuva vairākas Ameriku atklāti slavinošas dziesmas un visa ieraksta noskaņa ir vairāk amerikāniska, nekā britiska. Un tagad jautājums - vai Amerika nokrita uz ceļiem Robija Viljamsa priekšā?
2009-01-15 17:26:23
music, 2002

Swings Both Ways

7.5
Robijs Viljamss ir diezgan īpatnējs popmūziķis, kuram nez kādēļ laiku pa laikam rodas nepieciešamība sevi apliecināt kā spējīgu un gatavu izpildīt tāda stila popmūziku, kāda bija populāra vēl pirms viņa dzimšanas, un konkrēti viņam īpaši simpatizē svings. Ja ņem vērā, ka man arī svings ļoti tīk, šādu izvēli varu tikai atbalstīt - dzīva skaņa, daudz pūšamu instrumentu, un aizgājušo dienu ballītēs atmosfēra - ko gan sliktu lai šādā situācijā saki?
2017-12-01 07:06:15
music, 2013