Scarfed #2

Uzdevums ir gaužām vienkāršs - tev jāsaprot, par kādu izpildītāju un kādu dziesmu ir runa katrā jautājumā, un jāsniedz pareiza atbilde. Izpildītāju nosaukumi ir mazliet kropļoti, bet identificējami. Jo tuvāka tev ir sviestaina latviešu mūzika, jo teorētiski varētu būt vieglāk.
N.p.k.IzpildītājsJautājums
1.Prāta VētraAnsamblim ir dziesma par košļāšanu. Tajā tiek izteikts apgalvojums, ka var košļāt kraukšķīgus čipsus.
2.SpaļiGrupas lielākais grāvējs tevi aicina paņemt savu un ar to paspēlēties.
3.Jēzus graudiGrupa pastāv jau ilgus gadus, joprojām rupja kā allaž. Tā runā, ka rīt viss būs pagalam slikti, taču šodien man .
4.Kur gan dotos Juris?Tikumīgs Pestītājam draudzīgs jauniešu ansamblis, kas droši apgalvo, ka dzert neesot labi, bet .
5.Nenogaršotu sinepju rīvēšanas delfinārijsLeģendārs kolektīvs. Čūskai rāpojot atgadās negadījums - salūzt . Neko darīt, būs jāmeklē kabinets.
6.Čibriks un DendijsMeiteņu mīluļi, sieviešu siržu eksperti. Ja viņiem var ticēt, skumju meiteni var iepriecināt ar šerbetu un .
7.RūzveltiAtmostos un ieraugu, ka man blakus ir daudzu mīlēta meitene. Nez, kāds viņai vārds?
8.Raiņa stangaVizuāli atraktīvs kolektīvs. Kādā dziesmā tas vēršas pie Sigita un aicina to neēst .
9.Labdabīgs tripsVeterāni, lielākoties - ne izcili smieklīgi. Savā agrīnā hitā dēvē sievieti kāda mājlopa vārdā, bet pats liriskais varonis pamostas .
10.Skaļa skandaGrupa ar smeldzi. Apdzied ziņas un traktorus. Episkā skaņdarbā apgalvo, ka sliede + vēl viena sliede = .
11.Duplets SondoraDuplets populārs gan šlāgeristu, gan hipsteru aprindās. Vienā no savām zināmākajām dziesmām tas vēsta, ka tev prātā ir tikai . Nē, šī nav pareizā atbilde!
12.SvežieDiemžēl muzikālo darbību šis kolektīvs ir izbeidzis. Savulaik tas apgalvoja kaut ko līdzīgu šim: es saku, tu saki, kopā sakām: nevar .
13.Zupas RubenssGrupa, kas radniecīga Prāta Vētrai. Viņš ir pārapbedīts Rīgā. Bet dzimis un miris .
14.Pankiem nevajag desuGrupa uzdod jautājumu skaistai meitenei: kāpēc tev nav ? Es būtu varējis uzdot arī citu jautājumu - no dziesmas, kuras varonim ir sūdīgi.