Nepieradinātās modes skate

Tedijs svīda divkārt vairāk nekā to darītu jebkurā citā dienā. Pat platā džempera apkaklīte šķita viņa kaklam par šauru, bet pirksti neviļus virpināja pildspalvu, kuras tinte bija paspējusi notecēt lejā uz biksēm. Būtne autobusa blakus sēdeklī patlaban bija aizbīdīta kaut kur pašā pēdējā plānā. Viņam bija gaidāma pirmā reize, un tā bija kas vairāk par visām pirmajām reizēm, kas viņam bija bijušas. Pirmā skolas diena. Pirmā cigarete. Pirmā mīlestība. Pirmā atsūknēšana pēc alkohola pārdozēšanas. Pirmā cigarete jaunajā dzīvē pēc atteikšanās no alkohola. Pirmā smagā piedzeršanās jaunajā dzīvē, kas beidzās atskurbtuvē. Pirmā mīlestība (kuru viņš uz to laiku varēja atcerēties). Pirmā reize ar prostitūtu. Pirmais darbs. Pirmā atlaišana no darba. Šo sarakstu varētu turpināt vēl ilgi.
Bet šoreiz viss bija savādāk. Viņam vajadzēja atrādīt Kendiju saviem draugiem. Šāds pārdzīvojums arī psiholoģiski noturīgākam cilvēkam kā Tedijs varētu būt sarežģīts, bet viņam dūša bija pavisam papēžos. Maksis vienmēr kritizēja visu. Pols bija perfekcionists. Ronam bija ļoti laba gaume. Un par Kailu labāk pat nerunāt. Bretu, Šonu un Grāntu Tedijs nepieminēja arī savās domās, tik ļoti viņš bija pārliecināts, ka no tiem varēja gaidīt visai destruktīvu vērtējumu.
Pagāja pusstunda. Tedijs to pat neapjauta, ka viņš jau sēdēja uz matrača Kaila istabā, bet Kendija bija viņam cieši piekļāvusies un ka viņa slapjās rokas nospiedums bija skaidri redzams uz viņas gaišo bikšu ceļgala. Kā jau parasti trešdienas vakaros, Kails rādija erotisku filmu ar fantāzijas pieskārienu. Katru nedēļu vienu un to pašu. Filma nebija centrālais elements, nevarēja jau arī būt, ievērojot to, ka Kaila vecais video maģis strādāja vienkārši briesmīgi. Tedijam nevajadzēja koncentrēties uz sižetu, viņš visu laiku ieklausījās, vai no draugu puses neatskanēs kāds vērtējums, kas varētu likt mainīt skatījumu uz pasauli kopumā un uz Kendiju konkrēti. Kendija tika nopētīta no visām malām, un atzinību draugu skatienos Tedijam saskatīt neizdevās. Rons visai drīz pateica, ka viņam esot slikti un aizgāja uz ilgāku laiku prom. Maksis vismaz trīs reizes atkārtoja, ka neglītu sieviešu nemēdzot būt, mēdzot būt tikai pārāk maz šņabja, bet Brets ar Šonu nepārtraukti vīpsnāja.
Kad filma bija galā, Kendija aizgāja uz vannasistabu uzposties. Tedijs, kaut gan zināja, kāda atbilde viņu sagaidīs, tomēr pavaicāja: "Nu, kā viņa Jums patīk?"
- "Par gaumi jau nestrīdas," atrauca Pols.
- "Viņa taču ir Zemiete?" arī mājas saimnieks neteica neko sliktu.
- "Viņa taču ir VIŅA?" katram gadījumam painteresējās Kails.
- "Nekas, Tedi, mēs saprotam, ka tev ir nepieciešama arī sieviete, kuru pirms lietošanas nevajag piepūst," - tāds bija nedalāmā Grānta, Breta un Šona trio viedoklis.
- "Nu, veči, nav taču tik traki. Viņai vismaz ir sievišķīga figūra," Tedijs mēģināja draudzeni aizstāvēt.
- "Lieli ciči nav sievišķīga figūra, jo īpaši, ja vidukļa apkārtmērs ir virs diviem metriem," secināja Kails.
- "Jāsaka - pupi, nevis ciči," Maksis izlaboja Kaila teikto.
- "Bet kas viņai ir ar acīm?" sarunas uzturēšanas pēc jautājumu uzdeva Pols "Viņa taču ir redzīga un trīs reizes ieskrēja stenderē tāpēc, ka viņai tas tā patīk?"
- "Viņai ir laba sirds," Tedijs negribēja atkāpties.
- "Ja viņa to grasās atdot kā donors, tad viss kārtībā," tāds bija Kaila spriedums.
- "Ja vien tā neizskatās līdzīgi viņai pašai," noprecizēja Maksis.
- "Viņa ir lieliska gultā," Tedijs pārgāja pie smagās artilērijas.
- "Patiesi labāka nekā tā, kurai tu kaislē nokodi krūtsgalu un izlaidi ārā visu gaisu? Berta laikam bija viņas vārds," Kails jau izmantoja hidrogēnbumbu.
- "Es vismaz nemasturbēju, skatoties, kā mana vecmāte mazgā traukus," Tedijs atbildēja nedomājot. Maksis iesmējās.
- "Ar tevi jau pat Tedija Berta gultā neietu, arī gumijas sievietei tava smaka būtu par spēcīgu," Kails centās ieriebt Maksim.
- "Tad jau drīzāk ar mani nekā ar Polu, kuram nemaz nav locekļa," Maksis pārveda triecienu uz Polu.
- "Tas nav nekas tāds, par ko būtu jāsmejas. Un es vismaz neesmu paralizēts kā Brets, kas pat lellei ir pārāk pasīvs," Bretam vārdu bumbu pasvieda Pols.
- "Grāntam ir divas anālās atveres, no kurām viena ir sejā mutes vietā, bet Jūs ņirgājaties par manim?" sašuta Brets, kas gan nevarēja nekādi fiziski izrādīt savu sašutumu.
- "Purkš!", izdvesa Grānts.
Šons neko nemācēja pateikt, jo viņš vēl joprojām ķiķināja par kaut ko tādu, ko viņam Brets bija pateicis pirms pusotras stundas. Pa to laiku arī Kendija bija paspējusi atgriezties.
- "Man šausmīgi vajag smēķēt, kādam no Jums ambāļiem ir šķiltavas?" Kendija pavaicāja.
- "Tūlīt, maziņā!" Tedijs gribēja tās viņai pasniegt, bet tika atgrūsts.
- "Lūdzu, jaunkundz!" galanti smaidošs viņai piedāvāja sērkociņus Pols.
- "Te būs", no lipīgas kabatas Maksis izvilka kaut ko līdzīgu šķiltavām.
- "Manējās ir labākas," teica Brets, "tās ir manu bikšu aizmugurējā kabatā".
- "Bet es pārvaldu savas rokas," Kails piezīmēja, piedāvājot Kendijai puslīdz normālas šķiltavas, taču, iedomājies par vecmammu, nosarka.
- "Purkš!", dziļdomīgi norūca Grānts.
Vakars tomēr bija izdevies.