A very gay story

2007-08-23

Jānis W. ir gejs. Vari pajautāt ikvienam, kam vien vēlies. Pieej uz ielas tantiņai un pajautā: Vai Jānis W. ir gejs? Viņa tev atbildēs: Jā, Jānis W. ir gejs. Viņš ir tik zils kā debesis. Viņš ir tik homoseksuāls kā Ādolfa Hitlera slepenais brālis, par kuru neviens nezina. Viņš ir gejiskāks par jebkuru modes dizaineri. Viņš ir tik lielā mērā gejs, ka geji gribēja pat izgudrot īpašu vārdu, lai apzīmētu Jāņa W. gejiskumu. Tieši tā tev atbildētu tantiņa uz ielas, ja tu viņai pavaicātu, vai Jānis W. ir gejs.
Ja tu šai pašai tantiņai uzdotu jautājumu, vai Aigars Q. arī ir gejs, viņa tev atbildētu: Jā, Aigars Q. Ir gejs. Viņš ir tik zils kā Windows nāves ekrāns. Viņš ir tik homoseksuāls kā tas robots Zvaigžņu Karos, kas izdrāza Lūku Skaivokeru. Viņš ir gejiskāks par jebkuru interjera dizaineri. Viņš ir tik lielā mērā gejs, ka geju biedrība viņu atteicās uzņemt savās rindās. Iespējams, tev šai tantiņai neko vaicāt nevajadzētu, jo viņa nav īsti riktīga.
Tomēr Jānis W. patiešām ir gejs. Jau skolas dienās par viņu visi ņirgājās, kad viņš spēlējās ar rozā vienradžiem un kad viņš kolekcionēja “Turbo” uzlīmītes. “Turbo” uzlīmītes gan bija arī citiem viņa klasesbiedriem, bet Jāņa W. izpildījumā to kolekcionēšana izskatījās īpaši gejiska. Kad skolā bija jāraksta eseja par to, kas tu nākotnē vēlies kļūt, Jānis W. rakstīja: “Kad es izaugšu liels, es būšu gejs, stāšos dzimumsakaros ar vidēji septiņdesmit dažādiem cilvēkiem gada laikā, es inficēšos ar HIV, man būs kaku nesaturēšana, es mēģināšu pavest mazgadīgus puikas (tādus, kā mani) un iesaistīšos starptautiskajā žīdu un masonu sazvērestībā.” Jānim W. patika lasīt interneta forumus, tāpēc viņš zināja visas šīs lietas. Izlasījusi Jāņa W. eseju, skolotāja Liepiņa bija tik ļoti šokēta, ka viņa pat aizmirsa izsaukt depidarācijas dienestu (kas tas tāds lai arī nebūtu).
Skolā visi puikas no Jāņa W. vairījās, jo viņi arī lasīja interneta forumus un zināja, ka gejisms ir lipīga slimība. Tāpēc viņi Jāni W. nesita. Viņiem bija bail, ka ķermeņu saskarsmes rezultātā arī viņiem varētu pielipt gejisma gēns un viņi kļūtu tādi paši kā Jānis W. Patiesībā vairākiem viņa klasesbiedriem nekādu iebildumu pret Jāni W. nebija, bet viņi to nevienam neteica, jo viņu vecāki bija masoni un tāpēc viņi tāpat īpaši labi ieredzēti skolā nebija.
Meitenes ar Jāni W. arī nerunājās. Jau piektajā klasē viņas bija sapratušas, ka ar Jāni W. viņām nekad prātīgs sekss nesanāks, tad kāpēc viņām vajadzētu ar viņu runāties? Tikai vēlāk viņas iedomājās, ka draudzēties ar gejiem ir izdevīgi, jo viņi labprāt ar tevi iet iepirkties un spiedz sajūsmā, ieraudzījuši tevi jaunā tērpā, nevis tikai pajautā: “Un cik tas maksāja?” Bet tad jau bija par vēlu. Uz to laiku Jānis W. skolu bija pametis.
No skolas Jānis W. aizgāja ļoti savlaicīgi – pēc septītās klases. Un kāpēc lai viņš tā nedarītu? Ar septiņu klašu izglītību mūsdienu pasaulē ir gluži pietiekami. Lasīt tu māki, rakstīt tu māki, izmantot “Wordarts” esi iemācījies, bet kā pareizi ņemt mutē vīrieša locekli, tu vari iemācīties arī ārpus skolas.
Aizgājis no skolas, Jānis W. pārnāca mājās un pateica vecākiem: Viss, vairāk es nemācīšos. Man šim mūžam izglītības pietiks. Tagad es esmu gatavs kļūt par rokzvaigzni. Un viņš domāja pareizi. Vai “Hanson” dalībnieki bija beiguši pamatskolu? Nē! Vai “Tokio Hotel” dziedātājs pie seksa tika septiņreiz dienā tāpēc, ka viņš bija vienu gadu nomācījies fiziku? Nē! Vai Kurts Kobeins nošāvās tāpēc, ka viņš nebija guvis pietiekamu izglītību? Kā lai es to zinu!? Neesmu jau nekāds domu lasītājs!
Jāņa W. vecāki bija saprotoši. Un nebija jau brīnums – viņa vecāki bija septiņas sievietes. Pilnā nopietnībā, es te neleju čugunu! Jānim W. bija septiņas mammas un neviena tēta! Tāpēc viņš arī bija izaudzis par tādu geju. Protams, ja Latvijas Satversme nebūtu grozīta un nebūtu atļautas septiņu sieviešu laulības, Jānim W. būtu bijusi tikai viena mamma. Uzzinājušas, ka Jānis W. skolā vairs neies, mammas viņam pateica: Ja jau tu esi liels, tad nes mājās naudu. Tu tagad esi pieaudzis, un tev mūs jāuztur.
Ja jau jāuztur, tad jāuztur. Tad nu Jānis W. aizgāja pie sava datora un ielika Internetā sludinājumu: “Sniedzu homoseksuālus pakalpojumus. Telefons: tāds un tāds.”
Tālākais ir jau vēsture.