Slokas LAS

Latvijas Arodorganizāciju Sporta Slokas nodaļas futbola komanda izveidota 1937.gadā, bet 1938./1939.gada sezonā pieteikta dalībai Rīgas 2.līgas turnīrā. Vispār trīsdesmito gadu beigās LAS struktūras gāja plašumā, pēdējā neatkarīgās Latvijas futbola sezonā Rīgas meistarsacīkstēs piedaloties trim tās nodaļām: Rīgas LAS, Ķeguma LAS un Slokas LAS. Vērts atzīmēt, ka

Slokas komandā spēlēja vairāki bijušie Jūrmalas Sporta spēlētāji: vārtsargs Teodors Kreicbergs, Andrejs Dogadovs, Kristaps Vazdiķis, Kārlis Bunga, Jēkabs Flugins. Kopumā Jūrmalas futbolam labāko spēlētāju sadalīšanās divās biedrībās par labu nenāca, līdz ar to sanāca, ka 1939./40. gada 2.līgas sezonā jūrmalnieki ieņēma 2. un 3.vietu ar vienādu punktu skaitu, kamēr viena kopīga vienība noteikti būtu spēcīgāka. 1940.gada rudenī Slokas LAS pārdēvēja vienkārši par Slokas Arodbiedrību, bet pēc tam - slēdza.

Sloka tolaik bija patstāvīga pilsēta, taču tā bija ļoti saistīta ar Rīgas Jūrmalu, ne velti vietējās sporta dzīves nozīmīgākais notikums ilgus gadus bija futbola spēles Sloka pret Jūrmalu.

Spēlētāji ar biogrāfijām

SpēlētājsGadi komandā
Jēkabs Flugins1939