Komandas

Komandas nosaukumsLielākais sasniegums
RFK (Rīga)Astoņkārtējs Latvijas meistars
Liepājas Olimpija (Liepāja)Septiņkārtējs Latvijas meistars
Kaiserwald (Rīga)Divkārtējs Latvijas meistars
Rīgas ASK (Rīga)Latvijas meistars (1932)
Rīgas Wanderer (Rīga)Trīskārtējs kausa ieguvējs
LSB (Rīga)Rīgas kausa ieguvēja
V. Ķuze (Rīga)Rīgas kausa ieguvēja
JKS (Rīga)Divkārtēja otrās vietas ieguvēja Rīgas meistarsacīkstēs
Amatieris (Rīga)Virslīgas trešās vietas ieguvējs
Union (Rīga)Virslīgas trešās vietas ieguvējs
Universitātes sports (Rīga)Virslīgas trešās vietas ieguvējs
Rīgas LJS (Rīga)Trešā vieta Rīgas A līgā (1922)
Hakoah (Rīga)Ceturtā vieta Virslīgā
Kružoks (Rīga)Piektā vieta Virslīgā
Liepājas LNJS (Liepāja)Virslīgas dalībniece (1927)
VEF (Rīga)Sestā vieta Virslīgā
16. Jelgavas APSK (Jelgava)Aizvadīja 2 sezonas Virslīgā
Cēsu Sporta biedrība (Cēsis)Virslīgas dalībniece (1931)
Liepājas ASK (Liepāja)Virslīgas dalībniece (1934)
British Football Club (Rīga)Vairākkārtēja Rīgas meistarvienība pirms Pirmā pasaules kara
Akademikum (Rīga)Rīgas meistarsacīkšu dalībniece (1915)
Āgenskalna vingrošanas un sporta biedrība (Rīga)Rīgas meistarsacīkšu dalībniece (1913-1915)
Marss (Rīga)Rīgas B klases uzvarētājs
Rīgas LNJS (Rīga)Rīgas B klases uzvarētājs
Rīgas Makkabi (Rīga)Rīgas B klases uzvarētājs
Strazdumuiža (Rīga)Otrā vieta Rīgas 1. līgā
LAS (Rīga)Otrā vieta Rīgas 1. līgā
LDzB (Rīga)Otrā vieta Rīgas 1. līgā
Latvju jaunatne (Rīga)Otrā vieta Rīgas 1. līgā
Kundziņsala (Rīga)Trešā vieta Rīgas B klasē
Jūrmalas Sports (Jūrmala)Trešā vieta Rīgas 1. līgā
Daugavpils ASK (Daugavpils)Astoņkārtējs Latgales meistars
Valkas Sporta biedrība (Valka)Pieckārtējs Vidzemes meistars
1. Jelgavas sporta biedrība (Jelgava)Septiņkārtējs Zemgales meistars
Ventspils Spars (Ventspils)Četrkārtējs Zemgales meistars
Cēsu Viesīgā biedrība (Cēsis)Trīskārtēja Vidzemes meistarvienība
10. Cēsu APSK (Cēsis)Trīskārtējs Vidzemes meistars
Liepājas Drāšu fabrika (Liepāja)Divkārtējs Kurzemes meistars
Jelgavas ASK (Jelgava)Divkārtējs Zemgales meistars
Jelgavas Latvju Jaunatne (Jelgava)Latvijas apgabalu meistars
Liepājas Makkabi (Liepāja)Kurzemes meistars
Liepājas DzAPSK (Liepāja)Kurzemes meistars
Daugavpils DzAPSK (Daugavpils)Divkārtējs Latgales meistars
Valmieras Sporta biedrība (Valmiera)Vidzemes meistars (1928)
Disk (Daugavpils)Latgales meistars
Daugavpils LSB (Daugavpils)Latgales meistars
Rēzeknes pilsētas sporta klubs (Rēzekne)Latgales meistars
4. Jēkabpils APSK (Jēkabpils)Latgales meistars
Daugavpils Latviešu biedrība (Daugavpils)Latgales meistars
Reduta (Rīga)Rīgas 1. līgas dalībnieks
Bogatir (Rīga)Pāris sezonas Rīgas A klasē
Nodokļu departaments (Rīga)Rīgas 1. līgas dalībnieks
RPDS (Rīga)Rīgas 1. līgas dalībnieks
LVKA (Rīga)Spēlēja Rīgas 1. līgā
Sporta biedrība 13 (Rīga)Rīgas 1. līgas dalībnieks
Vytis (Rīga)Rīgas 1. līgas dalībnieks
5. Rīgas APSK (Rīga)Spēlēja Rīgas 1. līgā
Starts (Rīga)Pāris sezonas Rīgas 1. līgā
Latvijas Universitātes akadēmiskā sporta biedrība (Rīga)Rīgas B klases dalībniece
Ganimedes (Rīga)Viena sezona Rīgas B klasē
Viesturs (Rīga)Rīgas B klases dalībnieks
Krauze (Rīga)Viena sezona Rīgas 1. līgā
Bolderāja (Rīga)Rīgas 2. līgas uzvarētāja
Autovadītāji (Rīga)Aizvadīja vienu sezonu Rīgas 1. līgā
Raiņa klubs (Rīga)Rīgas B klases dalībnieks
Latvijas Vanagi (Rīga)Pēdējā Rīgas 2. līgas uzvarētāja
Karaskola (Rīga)Piedalījās nepabeigtajās 1921. gada Latvijas meistarsacīkstēs
Ventspils Futbola klubs (Ventspils)
1. Liepājas riteņbraukšanas un sporta biedrība (Liepāja)
LNJS Āgenskalna nodaļa (Rīga)
Trumpeldors (Rīga)
Viesturs (dib. 1939) (Rīga)
Herclia (Rīga)
Jūrmalas LNJS (Jūrmala)
Inčukalna Sporta biedrība (Inčukalns)
Latvijas Nedzirdīgo biedrība (Rīga)
Ķeguma LAS (Ķegums)
Rīgas sports (Rīga)
Rīgas Jūrmalas Sporta biedrība (Jūrmala)
Latvijas sargi (Rīga)
Vidzemes divīzijas sporta klubs (Rīga)
Rīgas garnizona sporta klubs (Rīga)
Rīts (Rīga)
SSS Liepājas nodaļa (Liepāja)
Slokas LAS (Sloka)
Rīts (Rīga)
PT Sports (Rīga)
Liepājas Vytis (Liepāja)
Grāmatrūpnieku sporta klubs (Rīga)
Iļģeciems (Rīga)
Brīvības vārti (SSS) (Rīga)
Rīgas Ērgļi (Rīga)
2. Ventspils APSK (Ventspils)
SSS (Rīga)
Liepājas Ruta (Liepāja)
Atbrīvotāji (Rīga)
Rīgas nomaļu savienība (Rīga)
Latviešu saimnieciskais centrs (Rīga)
Auces Ausma (Auce)
Sabiles JKS (Sabile)
Alojas Aeroklubs (Aloja)
Cēsu ASK (Cēsis)
Kuldīgas Otium (Kuldīga)
Kuldīgas Latvju Jaunatnes biedrība (Kuldīga)
Kuldīgas futbola klubs (Kuldīga)
Kuldīgas Makkabi (Kuldīga)
Vulkāns (Kuldīga)
14. Kuldīgas APSK (Kuldīga)
Kuldīgas LAS (Kuldīga)
Spēks (SSS) (Rīga)
Limbažu saviesīgā biedrība (Limbaži)
SSS Tukuma nodaļa (Tukums)
Cēsu LVKA (Cēsis)
Ventspils JKS (Ventspils)
Pārdaugava (SSS) (Rīga)
Gulbenes LDzB (Gulbene)
Liepājas LAS (Liepāja)
Rēzeknes Hakoah (Rēzekne)
Tosmare (Liepāja)
Progresīvā jaunatne (Rīga)
Rēzeknes ASK (Rēzekne)
Rīgas Centrs (SSS) (Rīga)