SSS

Biedrības Strādnieku Sports un Sargs sportisti lielāko daļu šīs organizācijas pastāvēšanas laika spēlēja tikai savos iekšējos turnīros, vairoties no jebkādas saskarsmes ar tā saukto "pilsoņu" sportu, taču divdesmito gadu sākumā SSS Rīgas nodaļas komanda aizvadīja divas sezonas Rīgas meistarsacīkstēs, tiesa, bet jebkādiem vērā ņemamiem panākumiem, 1923. gadā Latvijas futbola savienības valde SSS komandas turnīra rudens spēlēm nepielaida (vēlākos avotos viedokļi dalās, kas pie tā bija vainīgs - LFS vai "siseņu" organizācija). Ievērojamākais futbolists, kas šajos gados pārstāvēja SSS, bija Alberts Šeibelis, lai gan nav noskaidrots, vai viņš piedalījās arī līgas spēlēs.

SSS Pirmās komandas sastāvs 1922. g. maijā: Tetermanis, Roks, Pļavnieks 1, Kustonis, Kozlovskis, Folkmanis, Ozols, Kaķis, Tantšers, Kalniņš, Grauds, Pļavnieks 2, Bērziņš, Jēgers, Zilbermanis.

Domājams, ka SSS komandā spēlējušais Kalniņš bija Strādnieku sporta savienības dibinātājs, visu brīvvalsts laika Saeimas sasaukumu deputāts Bruno Kalniņš.

SSS komanda 1923 SSS futbola komanda 1923. gadā


Izmantotie avoti

Spēlētāji ar biogrāfijām

SpēlētājsGadi komandā
Alberts Šeibelis1922
Latvijas izlases spēlētāji: 1