A Fantastic Fear of Everything
film — UK — 2012

6.0
Vienmēr esmu sevi dēvējis par britu filmu cienītāju, un reizēm man ir sanācis skatīties tādas miglainajā Albionā uzņemtas filmas, kuras neviens pie pilna saprāta esošs cilvēks nesauktu par labām. Jā, man ir vājība, un es to atzīstu.
Kurs normāls cilvēks gribētu skatīties filmu, kuras gandrīz visā garumā Saimons Pegs skraida pa dzīvokli tērpies visai briesmīga paskata apakšveļā un ne mazāk šausmīgā halātā? Var piebilst, ka līdzās visam pārējam vviņam sajā filmā ir ļoti atbaidoša frizūra un smaga paranoja.
Viņš ir profesionāls rakstnieks, kuram acīmredzami padodas rakstīt bērnu grāmatas, tacu viņš ševi neuzskata par bērnu autoru un cenšas mainīt profilu,rakstot par ievērojamākajiem 19.gadsimta Londonas sērijveida slepkavām.Viss būtu labi, ja vien viņam tā rezultātā nebūtu izveidojusies paranoja, ka viņu kāds grib nogalināt, proti, ka viņš pats būs nākmais maniaka upuris. Kad viņa aģente sarunā Džekam tikšanos ar kaut kādu amerikāni, kuruinteresējot viņa jaunais darbs, viņam vispirms uznāk paranoja, ka tas amerikānis ir kāda slavena slepkavas pēcnācējs, bet tad atklājas, ka viņamnav tīru vaivismaz puslīdz tīru drēbju, ko vilkt uz tikšanos ar ietekmīgo viru. Tā kā viņam dzīvoklī nav veļasmašīnas, vienigā izeja viņamir iet uz publisko veļas mazgātuvi, bet viņamnošādām iestādēm ir īpaši smaga fobija. Vaiviņam izdosies sevi
ārvarētunuzvarēt dēmonus un cikļoti viņam traucēstas apstāklis,ka viņam pierokas ir pielipis nazis, totu uzzināsi, ja noskatīsies šo filmu. Nevaruganteikt, ka es tev silti ieteiktuto skatities, jo paliela tā ir pārāk sviestains pat manai nedaudz trakajai gaumei. Bija epizodes, kur varēja pasmieties, bija visai labas animācijas sekvences, jo ipaši filmas sākuma titru laikā,bet lidz pilnmetrāžas filmai šis materiāls īsti nevelk, pusstundīga īsfilma droši vien tam būtu optimālākais formāts.
2013-01-23
comments powered by Disqus