Dīvana sērfotāju izmitināšana

2013-07-15

Beidzot izpildīts viens no ilgtermiņa punktiem manā lielajā darbu sarakstā - 10 reizes izmitināt kaučsērferus. Protams, šo reižu vidū bija tādas, ko es skaitītu par vairāk kā vienu ierakstu (piem., mēnesi pie manis nodzīvojusī igauniete; situācijas, kad vienā piegājienā paliek trīs kaučsērferi), bet normatīvi bija stingri - viena kaučsērferu kompānija ir viena izmitināšanas reize, pat ja tā pie manis uz pusgadu būtu dzīvojusi vesela futbola komanda.
Protams, zināms, ka kaučsērferu pazīšanās parasti nav ilglaicīgas un visbiežāk tu šos cilvēkus nekad vairs nesastapsi, bet līdz šim visa pieredze šajā pasākumā man ir bijusi pozitīva, līdz ar to domāju, ka arī turpmāk ciemiņi pie manis nebūs retums. Un es pat nevēlos zināt, ko par mani domā kaimiņi.
Lūk, izmitināto cilvēku saraksts kopš sākta šī uzskaite:

1) Cao no Ķīnas - tika izvizināts ar auto uz Alūksni un Balviem, iepazīstināts ar geocaching, par ko viņš (kā šķiet) nebija dižā sajūsmā
2) Trīs amerikāņu meitenes - ne ar ko sevišķi atmiņā nav palikušas, cik atceros, viņas devās pusdienot uz McDonalds
3) trio no Polijas - Kasja, Anna un Pjotrs. Pie viņiem nonāca Kžištofa atstātā grāmata poļu valodā
4) Ņikita no Igaunijas - tika nedaudz izbiedēts ar dāņu melno komēdiju par kanibālismu
5) itālis - fotogrāfs, kas ceļo pa pasauli, rakstīdams par kaučsērfingu, un gatavodams fotogrāmatas
6) Marks un Korīna. Viņš - amerikānis, viņa - rumāniete. Daudz kur ceļojuši, riktīgi foršs pāris. Tika aizvizināti uz Jūrmalu.
7) amerikānis Pīters. Aizbraucu ar viņu pēc slēpņa Electrician, demonstrējot savas visai ierobežotās spējas kāpt kaut kur ar cilpām. Saplēsu gluži labas bikses. Vakarā skatījāmies visai traku igauņu filmu
8) igauniete - topošā kino producente - Aira, pie manis mita veselu mēnesi, patiesībā satiku gan viņu mazāk kā daudzus slēpņotājus, ar ko kopā pavadītas vien pāris dienas. Pie manis joprojām palicis viens aizmirsts guļammaiss un igauņu ID karšu lasītājs. Dažas naktis dzīvoklī bija vairāk cilvēku, nekā normāli varu uzņemt.
9) Larss un Marīke no Nīderlandes (pagājušonedēļ) - sākot mēnesi ilgu stopošanas ceļojumu pa Eiropu, viņi nonāca pie manis. Tika iepazīstināti ar Kalnciema kvartālu un grupu "The Sound Poets" tajā, izstaigājām Āgenskalnu. Divas dienas pabijuši Rīgā, viņi pamanījās neapskatīt Vecpilsētu, jo bezmaksas pilsētas ekskursija viņus iepazīstināja vien ar Maskavas forštati un krāmu tirgu, bet varbūt tā arī labāk.
10) Kristiāns un Bernīke - Mega Riga 2013 slēpņošanas pasākuma laikā. Beidzot pie manis viesojās cilvēki, kuri gana labi zināja, kas ir slēpņošana. Ar viņiem kopā apmeklēju šādus tādus eventus, palīdzēju vienas savas mistērijas risināšanā, atkal jau izstaigāju Āgenskalnu.