Lūzumpunkta Pilsētas medības Ziepniekkalnā

2013-06-12

Gandrīz neticas, ka kopš iepriekšējām pilsētas medībām pagājis tik vien kā mēnesis - šajās nedēļās ir noticis tik daudz visa kā, ka ne saskaitīt. Bet fakti ir tādi, ka komanda ar dīvaino nosaukumu "Futbols" tajā pat sastāvā kā iepriekšējo reizi (fon_Schmitz, vimba_zlobnaja, kazhe) atkal jau piedalījās šajā Lūzumpunkta pilsētas pasākumā.
Ja iepriekšējo reizi mūs piemeklēja tehniskas ķibeles, kuru rezultātā bijām 10.vietā 26 komandu vidū, tad šoreiz gāja krietni labāk. Protams - ne pietiekami labi, jo pietiekami labs rezultāts būtu pirmā vieta. Vai vismaz otrā. Sliktākajā gadījumā - trešā. Bet mēs palikām ceturtie, un tagad var domāt daudz un dažādus variantus, kur varējām izpildīties drusku labāk un savākt kaut vai vienu papildu punktu, kas mūs arī šķīra no trijnieka. Bet no otras puses - būs motivācija nākamreiz būt labākiem, stiprākiem, skaistākiem. Jo nenoliedzami - tendence ir tāda, ka nākamajās pilsētas medībās mums ir jābūt augstu. Ļoti augstu.
Par laimi man nav iespējas pievienot šim ierakstam fotogrāfiju ar vimba_zlobnaja vannā. Bet tici man - tāda šodien tapa!