Restorānvagons atdzims!

2014-12-29

Ziņojam, ka tehnisku iemeslu dēļ turpmāk vairs neiznāks lairaksts "Sarkanās brīvības vagons" (bijušais "Restorānvagons"). Ilgstoši nelabvēlīgā Krievijas kurbļa kursa dēļ Somijas uzņēmējs Vladimirs Petrovs atzina par labāku visus savus vagonus pārdot metāllūžņos un turpmāk vairs nefinansēt preses izdevumu iznākšanu.

Tomēr ir arī kāda pozitīva ziņa - "Sarkanās brīvības vagona" redakcija gandrīz pilnā sastāvā (viens no metranpāžiem līdzās tipogrāfijas presei tika nodots metāllūžņos un viņa tālākais liktenis nav zināms) vienojās nemest plinti krūmos un dibināt paši savu izdevumu, kurā viņi varēs par dzelzceļam tuvajām tēmām rakstīt brīvi un atklāti, neizdabājot neviena saimnieka prasībām. Līdz ar to jau pavisam drīz dienasgaismu ieraudzīs jauns dzelzceļa laikraksts "Restorānvagons"!

Pirmajā "Restorānvagona" numurā tu uzzināsi:
- kā norisinājās Imantas Atklātais kauss vilcieniņos
- kurā Latvijas dzelzceļa stacijā bufetē ir visgaršīgākā melnā tēja
- ko par vilcieniņu meistarību saka Andris Kivičs
- 7 dziemas, kuras klausīties vilcienā uz paģirām
- kurš vilcieniņu meistarības dalībnieks izbraucis posmu Barselona-Pampalona pavisam plikiņš
un daudz, daudz citu ne mazāk aizraujošu jaunumu!!!

Piebilde: tā kā jaunais "Restorānvagons" ir jauns, brīvs un moderns jaunās žurnālistikas celmlauzis, dabiski, ka tam nav ne kripatiņas naudas. Līdz ar to laikrakstu ir iespējams atbalstīt caur Kickstarter, ziedot.lv, maksas tālruni un vienkārši ar siltiem kāpostu pīrādziņiem.

Uz drīzu tikšanos!
Tavs "Restorānvagons"a