Harisona mūzika nav sevišķi komplicēta, viņš nav sevišķs vārda spēļu meistars, bet kaut kādā veidā viņš pavisam vienkāršos vārdos pasaka tik daudz, kā reti kurš angļu valodas profesors varētu.
Vienīgā šī ieraksta dziesma, kuru varētu būt dzirdējis arī "vienkāršais klausītājs", protams, ir "My Sweet Lord", kura faktiski ir mantra Krišnam. Es sevi diez vai varu nosaukt par lielu reliģiskās mūzikas cienītāju, bet veids kādā Harisons pasniedz šo savu mīlestību pret Dievu, ir tik skaists, ka atturēties no aizkustinājuma izjušanas, to klausoties, droši vien nav iespējams. Satriecoši skaisti skumja ir "Isn`t it a pity", kurā Harisons dzied sekojošo:
Isn`t it a pity Now, isn`t it a shame How we break each other`s hearts And cause each other pain How we take each other`s love Without thinking anymore Forgetting to give back Isn`t it a pity
It kā - tik vienkārši vārdi, tik vienkāršas domas, bet sajūta rodas tāda, it kā Dšordšs vērstos tieši pie manis un tieši tagad, nevis pirms gandrīz četrdesmit gadiem. Īsi sakot - šajā ierakstā visas dziesmas ir skaistas. Lielākoties tās ir salīdzinoši klusas un mierīgas, tādas kā reliģiskas pārdomas, brīšiem tajās iezogas humors, brīšiem sākas īsts Fila Spektora aranšējumu jampadracis. Bet kopā tas viss veido satriecoši skaistu peizāšu, tādu kuras dēļ ir vērts dzīvot un vērts mirt. Vienīgais, kas varbūt nav gluši saprotams - ir albūma trešais disks, saukts par "Apple Jam", kas faktiski ir viens vienīgs studijas jam session ieraksts. Tas ir pietiekami klausāms, bet tā funkcija nav īsti skaidra. Taču, ja tu klausies vien pirmos divus diskus, tad All Things Must Pass ir ieraksts, kuram ir jābūt katra melomāna kolekcijā.