Izaicinājums "Šurpu turpu"

2019-02-03

Ideja kondensētā veidā: apmeklēt iespējami vairāk no spēles "Šurpu turpu" punktiem, uzņemot tajos pareizas fotogrāfijas - proti, tādas, kas attēlo to pašu, kas Gata Šļūkas zīmējumos no attiecīgajiem punktiem. Ja, piemēram, zīmējumā ir cilvēki tautastērpos, kas dejo uz Nīcgales lielā akmens, tad tu, apmeklējot Nīcgales lielo akmeni, ņem līdzi tautastērpu un dejo uz akmens. Foto no viena punkta ir viens punkts ieskaitē.

Neatkarīgi no tā, vai parauga zīmējumā ir attēloti kādi cilvēki vai nē, tev kadrā ir jābūt redzamam - ne obligāti kaut kur priekšplānā, bet šoreiz ir paredzēts uzņemt bildes ar cilvēkiem. Izaicinājumam nav kritiska laika limita, bet 2020. gada janvārī plānots atskaites pasākums, kur sapulcēties un vienam otram atrādīt, ko nu izdevies sabildēt, dalīties ar interesantākajiem stāstiem un tā tālāk (līdzīgi, kā tas bijis iepriekšējos izaicinājumos). Interesenti var pievienot savu dalību Gūgles dokumentā ar uzdevumu aprakstiem (tur arī vari izlasīt, kādi vispār šie uzdevumi ir). Un, ja tomēr plāno bildes publiskot, tad pievieno pirmajā rindiņā (uz sava vārda) saiti uz albumu. Ja nē - turi sveci zem pūra līdz svinīgajam pasākumam.

Svarīga informācija: šajā reizē ieskaitē iet arī bildes, kas tapušas PIRMS izaicinājuma izziņošanas, pie nosacījuma, ka tās atbilst prasībām. Proti, ja esi jau gājis Kolka-Dubulti vai lēcis no Siguldas tramvajiņa ar gumiju, tas nav jādara atkārtoti (protams, ja tev ir fotogrāfisks pierādījums).

Ja tev pa rokai nav attiecīgās spēles ar zīmējumiem, raksti man epastu uz kuutnieks(iekš)gmail(punkc)com, aizdosim.

Piemēram, šāds paraugs: