Fame, Fortune and Fornication

Jāatzīst, ka man ir drusku apnicis klausīties šo grupu un ka es priecājos, ka priekšā atlicis vairs tikai viens tās albums. Ar nepacietību gaidu ceturtdienu, kad manās ausīs visas dienas garumā skanēs Sixto Rodriguez, jo mana pacietība ska baudīšanai tomēr ir ierobežota. Un šis noteikti nav tas ieraksts, kas mani pārliecinās, ka ska ir kas vairāk par jautru fonu tādās ballītēs, kādās es nekad neesmu bijis.
Viss šis ieraksts (kas pārsteidzošā kārtā ir ļoti īss) sastāv no vienām vienīgām variācijām par citu izpildītāju dziesmām, iespēlējot tās tipiskā ska manierē. Jāatzīst gan, ka vairums šo dziesmu man nav zināms oriģinālā, bet tās, kuras pazīstu, neko daudz no "Reel Big Fish" interpretācijas neiegūst - gan Van Morisson "Brown Eyed Girl", gan Toma Petija "Won&39;t Back Down" oriģinālā skan labāk, tikām Slade "Mama We`re All Crazy Now" ne oriģināli, ne šajā variantā nav nekas īpaši interesants.
Reāli ierakstā ir tikai divas foršas dziesmas - jamaikiešu pirmās paaudzes skā mūziķu Toots and the Maytals dziesmas "Monkey Man" izpildījums, un kopā ar britu dziedātāju Tatiana DeMaria izpildītais pūdeļrokeru Poison skaņdarbs "Talk Dirty To Me", galvenokārt pateicoties Tatjanas vokālam.

Bet kopumā ieraksts visai bezvērtīgs, pat pēc salīdzinoši zemajiem šī žanra standartiem.
2013-02-26
6.0
comments powered by Disqus