Coming From Reality

Filmā tas netika uzsvērts, bet Rodrigeza otrais albums, kaut arī tas kopumā ir patīkams un klausāms, bez variantiem ir vājāks par viņa debijas ierakstu. Mazāk izteiksmīgu melodiju, lielāks uzsvars uz storytelling un mazāks - uz pašām dziesmām.
Faktiski galvenais, ar ko šis ieraksts paliek atmiņā, ir tajā vairākas reizes pieminētais Rodrigeza draugs Heiki, kurš ir ievērojams galvenokārt ar to, ka viņš ir igaunis. Un tieši dziesmas, kurās Heiki parādās, ir labākas šajā ierakstā - matu kratīšanai piemērotā "Heikki`s Suburbia Bus Tour" un ierakstu noslēdzošā "Cause". Pēdējā īpaši tika uzsvērta filmā kā ļoti drūms stāsts, kas perfekti paredzēja paša Rodrigeza atlaišanu no ierakstu kompānijas divas nedēļas pirms Ziemassvētkiem, bet arī šeit jāatzīst - atmosfēras šajā skaņdarbā ir vairāk nekā melodijas. Lielākoties viss šajā ierakstā dzirdamais ir tikai fona mūzika - skaista un patīkama fona mūzika, bet nejūtu es šeit to vitalitāti, kura tā vien strāvoja no viņa pirmā albuma.
Vai nu panākumu trūkums viņu bija skāris vai kā, bet viena gada laikā, kas šķir abus viņa klasiskos albumus, Rodrigezs pamanījās kļūt ievērojami garlaicīgāks.
2013-03-05
7.0
comments powered by Disqus