Sporta ziņas pirms 90 gadiem: 1930.gada 30.aprīlis

2020-04-30

RKK spēlēs Tallinā. Kīvītim sāp kāja.

Latvis


Jānis Ķīvītis vēl jūt savu kāju neveselu. Cerēsim, ka mūsu "sprinteru valdnieka" kājas arī šogad būs, gluži kā pagājušajā gadā, mazākais, Baltijas valstīs atkal pašas visžiglākās. Jāņa Ķīvīša pagājušogad uzstādītie Latvijas rekordi ir: 60 metri 6.8 sekundēs, 100 metri 10.7, 200 metri 22.3, 400 metri 50.8 sekundes.

Rīgas futbola klubs šodien uzstājas Tallinā. Sacentīsies ar Tallinas futbola klubu. Rīt mūsu RFK ies cīņā pret Sportu. Abas sacīkstes notiek Tallinas FK laukumā. Zilibaltā RFK krāsu ekspedīcija aizbrauca var 13 spēlētāju sastāvā. Lai ceram, ka šis "nelaimīgais" skaitlis būs Tallinā "laimīgs", jo ne vienu vien reizi skaitlis 13 ir nesis RFK laimi. Arī savu 8-0 uzvaru pār Olimpiju RFK guva 13.datumā. Bet 13 vai 14 (Varakājs brauks šodien), vai ar pārstāvi Gangusu un masāžistu Jakānu kopā pat 16, lai kāds tas skaits, RFK būs pats savas laimes kalējs. Lai tiek klubam panākums tāds, kādu tas pelnījis. Protams, mūsu vēlēšanās ir, lai Klubs atzīmētu uzvaru. Aizbraucēju sarakstu mums paziņoja šādu: Vizla, Grāvelis, Roze, Audriņš, Bērziņš, Šeibelis, Karsons, Lidmanis, Kalsons, Korsts, Varakājs, Pētersons, Štauvers, Pavlovs.

Libausche Zeitung


Lielais starptautiskais tenisa turnīrs Montro šogad atzīmējies ar ļoti bagātīgu dalību. Pieteikusies vesela virkne ekstraklases sportistu. Īpašu interesi raisa Austrālijas Deivisa kausa komandas līdzdalība. Saprast, kas spēlē kādā kategorijā no šī raksta man gan neizdodas, tāpēc rezultātus nepārpublicēju, varbūt izšķirošajās spēlēs būs skaidrāk.

Latvijas Kareivis


ASK 2 - Instruktoru baterija 6:3. Vakar ASK laukumā notika draudzības futbolsacīkste starp ASK 2. komandu (pilnā sastāvā) un instruktoru baterijas 1. kom. Abas puses centās, bet rezultātu laime vairāk smaidīja ASK, kura tehniski un taktiski bija labāka par pretinieku, kura savu sarkano sporta kreklu dēļ izpelnījās "uragvajiešu" nosaukumu. Pirmais puslaiks beidzās ar 3:0, bet otrais 6:3 par labu ASK 2.