True Love
music — Jamaica — 2004

8
Tūtss un Meitali ir uzskatāmi vienlaikus par vieniem no regeja un ska aizsācējiem, kas pats par sevi ir gana saistoši, lai man būtu vēlme ar šo grupu iepazīties tuvāk. Vēl jo vairāk to veicināja apstāklis, ka šajā konkrētajā ierakstā viņi savas slavenākās dziesmas ierakstījuši kopā ar visnotaļ leģendāriem dažādiem mūzikas pasaules darboņiem: Jeff Beck, Eric Clapton, Willie Nelson, Ryan Adams, Bootsy Collins, Bunny Wailer, Keith Richards, Manu Chau, No Doubt u.c.

Skaidrs, ka vairums slavenāko grupas dziesmu tāpat nav neko izcili zināmas ārpus ska/regeja pasaules, man droši vien vislabāk pazīstama "Monkey Man", kas dzirdēta jau vairākās versijās un šajā konkrētajā - kopdarbā ar "No Doubt" (jā, gadījumā, ja tev tas būtu piemirsies, pirms "Don't Speak" padarīja Gvenu Stefāniju par superzvaigzni un pirms "That's my shit" viņu padarīja par visu koprofilu apbrīna objektu). Un jāatzīst - labi viņiem iet tā kopdarbība!

Vienlaikus - dziesmas ir gana lipīgas un dancojamas, lai jebkurš piesaistītais mūziķis varētu šeit bišķi atlaist vaļā kaklasaiti, uzpīpot kaut ko pīpojamu un labi pavadīt laiku. Varbūt vienīgi Shaggy šeit izklausās aptuveni tikpat tizli kā jebkur citur, bet citādi čupām te ir jauku dziesmu -vai tie būtu "Careless Ethiopians", "Funky Kingston", "54-46 Was My Number" vai jebkas cits. Protams, es nezinu, kā visas šīs dizesmas izklausās oriģinālā, bet šajā versijā viss ir ļoti jauki.
2015-02-02
comments powered by Disqus