Vilcieniņu meistarības 8.kārtas apskats

2015-02-09

Vilcieniņu meistarībā astotā kārta nāca ar negaidītu pavērsienu - izmaiņām turnīra dalībnieku sarakstā. Vēl pirms pāris nedēļām nekas neliecināja, ka Agnesīte varētu sadomāt izstāties no turnīra un doties uz Ameriku meklēt zeltu turienes upēs. Bet še tev nu bija - tieši tā arī notika. Un labi vēl, ka šajā gadalaikā jau sākusies prezidenta bikšu pielaikošana, citādi neviens ir ne attapties nepaspētu, kad atklātos, ka pie spēles galda pretī jau gozētos Solvitas Āboltiņas frizūra. Līdz ar to ne viens vien dzelzceļnieks varēja atviegloties nopūsties, uzzinājis, ka Agnesītes vietu ieņēmusi pērnās sezonas sacensību dalībniece Iveta.

Un, skat, skat - jau savā pirmajā spēļu kārtā Iveta tika pie pirmās uzvaras. Šaubu nav - šo laiku, kamēr viņa nespēlēja turnīrā, Iveta nav vienkārši notrallinājusi, bet pavadījusi aktīvās treniņnometnēs, uzturot labu formu, lai varētu vajadzības gadījumā izgriezt pogas kādam no turnīra favorītiem. Tā kā 1992.gadā, kad dāņi aizbrauca dienvidslāvu vietā uz Eiropas Čempionātu futbolā un mājup atgriezās ar kausu. Vai arī ne gluži tā, jo dāņi gan neko daudz trenējušies laikam gan nebija un uz čempi ieradās pa taisno no pludmales, vai kaut kā tamlīdzīgi.

Kā jau allaž - spēles arī šajā kārtā bija spraigas. Īpašu šovu sarūpēja vadošajā grupā ietilpstošo kungu trijotne: Edijs, Mārtiņš un Gustavs. Restorānvagons jau iepriekš ir ziņojis, ka šogad pasaules čempionāta dalībniekam Gustavam ne visas spēles iet gludi, bet šajā konkrētajā reizē neviens no spēles dalībniekiem pēc tās noslēguma nevarēja teikt: "Šis bija viens labs vakars!" (protams, vakars varbūt arī bija labs, bet rezultātos tas neatspoguļojās). Ja labākais rezultāts padevās Edijam ar nepilniem 145 punktiem (no 210 iespējamajiem!) tad skaidrs, ka pēc šīm spēlēm visiem bija pamats būt neapmierinātiem. Varbūt vienīgi Baibai un Gintam nebūtu par ko žēloties - viņu pozīcijas šāds iznākums tikai izlaboja. Un jā - turnīra tabulā atkal notikusi līderu maiņa - savstarpējā spēlē Baiba Gintu ļoti pārliecinoši uzveica un uzreiz pēc spēles atguva savā īpašumā dzelteno krekliņu. Šīs neveiksmes iespaidots Gints izlēma doties pēc apskaidrības uz Indiju, kur, kā runā, kāda Mahariši vadībā apgūst senos Austrumu vilcieniņu spēles noslēpumus. Tālab turnīrā izveidojusies neliela aizkavēšanās Ginta un Maritas svētceļojuma pēc, bet ir cerības, ka no Āzijas viņi atgriezīsies ar pilnīgi jaunu skatījumu uz vilcieniņu spēli un spēs pagriezt arī citu turnīra dalībnieku pasaules.

Tikām, atgriežoties pie sadzīviskākām tēmām. Vilcieniņu meistarība ziņo, ka par spīti valdības aktivitātēm un bezdarbībai, atsakoties dotēt meistarības norisi un piegādāt dzirkstošos dzērienus noslēguma pasākumam, Vilcieniņu meistarībā tiks saglabāta līdzšinējā biedra naudu un no 1.februāra NAV stājies spēkā jauns tarifs, kas paredz obligātu ierašanos uz spēli ar pudeli vīna. Vilcieniņu meistarība arī turpmāk cīnīsies pret alkoholismu, atbalstīs daudzbērnu ģimenes un nepieļaus Latvijas liberastopiderizāciju. Vilcieniņu meistarība atbalsta tās vērtības, kuras ir deklarētas tās statūtos, un pozīcijas maiņa nav iespējama. Kaut ko līdzīgu mēs varētu piebilst arī no Restorānvagona puses, bet, būsim reālisti, šobrīd mums gluži vienkārši nav pircēju, kas vēlētos izmantot mūsu platformu saviem netīrajiem nolūkiem. Tālab mēs centīsimies būt inovatīvi un paši vērsties pie potenciālajiem reklāmdevējiem ar pagaidām neapmaksātu reklāmu cerībā, ka kāds vēlāk to apmaksās:

Ventspils - pilsēta ar nākotni! Katru dienu jūs sagaidīs Piejūras dabas parka šaursliežu bānītis, kur varēsiet iejusties lokomotīves mašīnista ādā, darbinot griezuli, apmeklēt autentiskas mazbānīša stacijas un, ja jums īpaši paveiksies, televīzijā redzēt runājam pašu Aivaru Lembergu. Brauc uz Ventspili, nobaudi Užavas alu, izpeldies jūrā un laiko mūs Feisbukā. Ventspils - pilsēta ar nākotni!


Par iespējām turpmāk izvietot reklāmas Restorānvagona lapās, sazinieties uz restoranvagons@hotmail.com