Coldplay

Parachutes

7.0
Atceros tos senos laikus, kad VIVA rādīja pirmos dažus "Coldplay" videoklipus, arī to, kur Mārtins sēdēja piesiets pie krēsla. Tas laikam bija "Trouble". Protams, arī pārējo singlu videoklipus redzēju ne vienu un ne divas reizes. Nekas, ka mani sevišķi šī grupa neinteresēja. Patiesībā gan man šis ieraksts tīk labāk nekā grupas otrais albums - vismaz visi singli ir kādu bišķīti labāki, un labākais no tiem ir pirmais - "Don`t Panic". Arī pārējie nav gluži slikti, bet nekas tāds. Klausīties jau kopumā šo ierakstu var, bet man šodien sāp galva un izplūst detaļās nemaz arī nevēlos.
2009-02-20 17:13:11
music, 2000

A Rush Of Blood To The Head

6.5
Vispār jau man šodien vajadzēja klausīties "Coldplay" pirmo plati, bet sanāca tā, ka kā pirmajam pieķēros viņu otrajam ierakstam, un tad nu rakstīšu, kādas emocijas un pārdomas tas manī raisīja.
2009-02-16 17:22:51
music, 2002

X and Y

6.0
In terms of popularity Coldplay is one of the biggest bands in the world. In other terms it isn`t. Coldplay`s music isn`t overblown, on the contrary it`s a bit too slow and silent for me. With their new album they try to adjust to the modern world, but I can probably say that it`s not a thing they do particulary good. "White shadows" for instance is a bit too 80`ish for my taste, and on some other tracks silly synthesizers can be heard as well. Basically it is an album with no highlights, probably except for "What if", which isn`t that staying either. That doesn`t say that the record is bad, it`s just a bit too "nothingish" to be really good.
2005-06-02 00:00:00
music, 2005

Live at Narodowy Stadion in Warsaw

9.0
Nekad neesmu slēpis, ka grupa Coldplay man nepatīk. Ne tādā nozīmē, ka man tā riebtos un es to uzskatītu par pretīgu un atbaidošu, bet mani tās daiļrade neuzrunā un vienmēr esmu uzskatījis šo ansambli par garlaicīgu. Varbūt ne gluži tik garlaicīgu kā Keane, bet apmēram vienā plauktā liekamu ar U2 (vēl vienu no tām grupām, kas man visai labi uzdzen miegu). Līdz ar to skaidrs, ka uz šīs grupas koncertu Varšavā es biju galvenokārt tāpēc, ka Liene ir šī ansambļa cienītāja. Mana attieksme pirms koncerta būtu aptuveni raksturojama sekojoši: tā kā es neko no tā negaidu un grupa man nepatīk, koncerts droši vien būs ok. Proti - ja neko daudz negaidi, visticamākais - būs vismaz drusku labāk par cerēto.
2012-09-20 23:19:02
music, 2012