Jake Kasdan

Orange County

5.0
Reizēm gadās, ka es lejuplādēju kādu filmu un tikai pēcāk aizdomājos, kāpēc to vispār esmu darījis. Vismaz ar "Orange County" tas ir tipisks šāds gadījums. Kaut kur man bija zemapziņā iesēdies, ka šo filmu vajadētu noskatīties, lai arī īsti drošs, kas tā tāda ir, es nemaz nebiju.
2007-04-21 00:00:00
film, 2002

Walk Hard: The Dewey Cox Story

7.5
Par "Walk Hard" pirms tās noskatīšanās es biju lasījis, ka tā esot gandrīz "This is Spinal Tap" līmeņa rokmūzikas parodijas filma. Tajā esot ne tikai lieliskas dziesmas, bet arī dzirkstošs humors, satriecoša atmosfēra un viss, ko parasti cilvēki gaida no filmām, kurās bijis iesaistīts Džūda Apatovs. Nez kāpēc es palaidu garām, ka faktiski šī filma ir diezgan tieša parodija par Džonijam Kešam veltīto filmu "Walk the Line" un ka tā parodē drīzāk citas filmas nevis smieklīgos aspektus pašā rokmūzikā (atšķirībā no jau pieminētās Spinal Tap filmas). Tā kā "Walk the Line" neesmu redzējis (un īpaši nealkstu to noskatīties), tad daudzas paralēles starp šīm filmām man pagāja garām nepamanītas (tikai nupat ieskatījies Wikipedia konstatēju, ka to patiešām tur bija daudz).
2008-03-26 11:44:52
film, 2007

Bad Teacher

3.0
Pat neatceros, kad pēdējo reizi bijām skatījušies kādu filmu, kura būtu tik neapstrīdami, neapšaubāmi un nenoliedzami slikta kā Džeika Kesdana veikums "Sliktā skolotāja". Varu vien šausmināties, ka tādi antišedevri nonāk uz lielajiem ekrāniem un ka šādās filmās titullomu var spēlēt tik slavenas aktrises kā Kamerona Diaza.
2011-10-02 07:49:41
film, 2011