Koncerts Depo
concert — Latvia — 2013

7.5
Tas jau tiešām sākt šķist man pašam dīvaini - trīs vakaros divas reizes skatīt gan "UP", gan "Mantu". Bet tā mēdz gadīties, it īpaši, ja esi "Mantas" fans.
Ja jāsalīdzina UP uzstāšanās KKC un "Depo", tad tur laikam visās frontēs vinnēs pirmā. KKC gan šis mūzikas stils iederējās labāk, gan skanējums grupai bija inčīgāks, pateicoties kontrabasa klātbūtnei. Un dziesmas iepriekš nebiju dzirdējis dzīvajā izpildījumā.
Ar "Mantu" ir sarežģītāk. Katram koncertam bija savi plusi, bet vairāk laikam gan DAD Cafe. Kāpēc? Pirmkārt, ar to, ka tajā dzirdēju vairākas man iepriekš nezināmas dziesmas, kamēr Depo spēlētais repertuārs bija ļoti labi zināms. Un arī izpildījums bija negaidītāks. Vakar gan arī bija savas negaidītas ekstras - piemēram, divas reizes nospēlēts "Viva Voleros", tikām nemaz nenospēlēts "Antikristaps", un otrais "Viva Voleros" variants bija arī drusku īpatnējs. Kur bija labāka publika? To laikam nav īsti korekti salīdzināt, jo abos koncertos tā bija atbilstoša videi un spēlētajai mūzikai. Kafejnīca - relaksētas smaidošas meitenes, kas malkoja vīnu, Depo - lēkājošas meitenes, kas varbūt malkoja alu, nē patiesībā, arī vīnu. Proti, Depo publika, protams, bija aktīvāka un skaļāka, bet tas bija tikai loģiski, ne īsti pluss vienam un mīnuss otram. Bet Depo koncertā noteikti bija mazuma piegarša - ja iepriekšējā vakarā "Manta" bija nospēlējusi teju visas dziesmas, ko no tās jebkad var dzirdēt, tad Depo būtībā bija standarta repertuārs (cik nu par standarta repertuāru var runāt "Mantas" gadījumā). Arī komunikācija ar publiku Dad Cafe bija foršāka.
Kopsavilkums: ja man būtu bijusi iespēja aiziet uz tikai vienu no šiem diviem koncertiem, noteikti būtu gājis uz DAD Cafe. Bet tā kā esmu gandrīz fans, biju uz abiem, un to nenožēloju.
2013-12-13
comments powered by Disqus