Hex

Frānsesa Sokolova Sansoma bija gluži normāla sieviete vecumā ap četrdesmit - ne gluži slaida, ne gluži izcili skaista, divu bērnu māte Londonas iedzīvotāja, kura kādu dienu izdomāja kļūt par mūziķi. Kā teikt - kāpēc ne? Viņa pārdēvējās par Vi Subversa un kopā ar ģitāristu Richard Famous izveidoja "Poison Girls".
"Hex" ir šīs anarhopanka grupas pirmais EP. Nē, nu patiešām interesanti ir laiku pa laikam kaut ko šādu klausīties - vismaz Vi Subversa perfekti atbilst pankroka etaloniem - viņai patiešām nav ne miņas no balss, un viņa izklausās pēc prastas tantes, kura nedaudz sadzērusies nejauši nokļuvusi studijā. Un tā nu viņa pauž savas visai vienkāršās anarhistiskās idejas lipīgā un zināmā mērā pat popsīgā formātā.
Tipisks teksts ir ieraksta pirmajā kompozīcijā "Old Tarts Song":
I used to be a tart
Sold myself as art
Now I feel just like my mother
Her price is low
She doesn&39;t bother

Aizkaitināta tante ārdās ar mikrofonu rokās. Kālab ne? Vēl viena forša dziesma ir "Political Love Song". Diez vai šī būtu tāda grupa, kuru es varētu kādam rekomendēt klausīties, jo tās vienīgais reālais pluss ir tajā, ka tā patiešām dzied par sev aktuālām tēmām, bet nu nekā vērtīga tās mūzikā neapšaubāmi nav.
2013-12-20
7.0
comments powered by Disqus