Bojack Horseman: Season 2

Bojack Horseman otrā sezona sekmīgi turpina to, ko pirmā aizsākusi, neko radikālu formātā nemainot, bet sajūtu līmenī seriāls nav kļuvis sliktāks. Sezonas galvenā sižeta līnija saistās ar galvenā varoņa lielā sapņa piepildīšanos - galvenās lomas atveidošanu filmā "Secretariat", kas ir bijis viņa sapnis kopš jaunības dienām. Ja kas, mūsu realitātē Secretariat bija leģendārs sacīkšu zirgs, kas bija uzvarējis... man pilnīgi vienalga, ko un kā, jo šis ir viens no tiem sporta veidiem, par kuriem man nav pilnīgi nekādas intereses. Būtiskākā atšķirība starp seriāla Sekretariātu un viņa prototipu (izņemot to, ka seriāla gadījumā viņš, protams, bija antroformfisks) ir tajā, ka seriāla pasaulē Sekretariātu pieķēra dopinga lietošanā un viņš dzīvi beidza ar pašnāvību. Tādējādi iedvesmojošais stāsts pārtapa pamācošā stāstā. Un šī stāsta ekranizācijā tad filmējās Bodžeks.

Vēl šīs sezonas ietvaros Bodžekam parādās draudzene (protams, ne uz visiem laikiem, jo viņš nav īsti piemērots ilgtermiņa attiecībām) - 30 gadus komā pavadījusi pūce Vinnija, kas strādā vadošā amatā televīzijā un sagādā jaunu karjeras iespēju Pīnatbatera kungam, kurš kļūst par vadītāju brīnišķīgām televīzijas šovam "Hollywoo Stars and Celebrities: What Do They Know? Do They Know Things? Let's Find Out!", kuru turklāt vēl veido Dž. D. Selindžers, kurš ir inscinējis pats savu nāvi, lai aizbēgtu no slavas un (pilnīgi loģiskā kārtā) šādos apstākļos izlemj darboties televīzijā. Tikām Diāna uz laiku dodas prom no sava vīra, lai palīdzētu ekscentriskajam bagātniekam Sebastiānam Sentklēram, kurš kara plosītā Austrumu valstī palīdz cietušajiem, bet galvenokārt - savam ego, tādējādi itin ātri liekot Diānai vilties viņas izvēlē darīt dzīvē kaut ko jēdzīgu, jo arī tas izrādās tikai ārišķība.

Joprojām ar seriālu esmu apmierināts, turpinu skatīties (faktiski šobrīd jau esmu noskatījies arī trešo sezonu, par kuru iespaidos dalīšos nākamajā piegājienā, tur arī bija jau drusku citādākas lietas redzamas).
2021-11-17
8
comments powered by Disqus