Spooky Two

Kad pirms kāda laiciņa rakstīju par Spooky Tooth pirmo plati, tur apgalvoju, ka ar nepacietību gaidu otrā albuma klausīšanās laiku, jo tam vajadzētu būt vēl labākam. Vai tā patiešām izrādījās? Par to - sekojošajās rindkopās.
Grupas otrā plate ir daudzveidīgāka par pirmo, reizēm smagāka, reizēm vieglāka par savu priekšgājēju. Tās lielākais grāvējs ir deviņas minūtes ilgā "Evil Woman", kura ir ievērojama ne tikai ar akordu, kuru "Black Sabbath" aizņēmās savam monstruālajam "Sweet Leaf", bet arī ar kārtējo spilgo baritona un falseta vokāla duetu. Matu kratāmais gabals labākajās tradīcijās. Nekādu sevišķu pārsteigumu skaņdarba struktūrā nav, tas ir ilgs un visai vienveidīgs blūzroks, taču pietiekami baudāms, lai deviņu minūšu laiks šķistu vairāk nekā adekvāts.
Otrs no spilgtākajiem smagajiem gabaliem ir "Better By You, Better T Me", kuru īpašu dara akustiskā vidus daļa.
Protams, "Spooky Tooth" nekur nav pazaudējuši savu wimpy pusi, līdz ar to arī tev, mazo lasītāj, būs iespēja izbaudīt Traffic stilā spēlēto "Feelin&39; Bad" vai himnisko "I&39;ve Got Enough Heartaches", kas man liek piesaukt Džo Kokera vārdu.
Kopumā man šķiet, ka pirmā plate man patika labāk - arī šai nav ne vainas, bet kaut kas līdz galam mani nepārliecina. Esmu it kā klausījies šo ierakstu gana daudz reižu, bet joprojām neesmu kļuvis par fēnu.
2013-04-25
7.5
comments powered by Disqus