Ween

Chocolate and Cheese

8.0
Var teikt, ka ar šo ierakstu "Ween" pārdevās un kļuva popsīgi. Ok, tas varbūt ir mazliet pārspīlējums, bet "Chocolate and Cheese" manā skatījumā ir pirmais šīs grupas albums, kuru var normāli klausīties "ikdienas" cilvēks - ja sevišķi nepievērš uzmanību dziesmu saturam, muzikāli tas varētu šķist pieņemams arī cilvēkiem, kuri nebija sajūsmā par "You Fucked Up" vai līdzīgām kompozīcijām.
2013-09-13 07:24:13
music, 1994

12 Golden Country Greats

8.0
Savulaik "Ween" manā pleilistē dzīvojās visai regulāri, bet pēdējā laikā kaut kā biju par šo ansambli piemirsis, un ar ko gan var labāk atjaunot pazīšanos kā ar šī ansambļa visnetipiskāko ierakstu?
2013-08-20 08:15:10
music, 1996

The Mollusk

9.0
Reizēm man nākas atzīt, ka mūzikas (un vispār mākslas) pasaulē komercializācija ir aizgājusi mazliet par tālu. Kā citādi būtu iespējams, ka tāda grupa kā "Ween" vairuma kritiķu acīs ir uzskatāma par 20.gadsimta beigu - 21. sākuma bītlu ekvivalentu, bet vienlaikus vismaz ārpus ASV tā atpazīstamībā nevar sacensties pat ar daudziem otrās šķiras indīrokeriem, nemaz nerunājot par dažādiem talantu šovu atgremojumiem?
2013-08-27 07:28:54
music, 1997

White Pepper

8.5
Lately I`ve been listening to "Ween" a lot, although you wouldn`t know that by looking at this factoid. I was informed by three different sources that the band was supposed to be interesting: both of my favourite music reviewers - Marc Prindle and George Starostin like it a lot, and a colleague of a friend of mine once said that "Ween" was worth checking out. I can`t say that I knew absolutely nothing about the band until recently - I had heard "I`m Waving My Dick In The Wind" quite a few times for it was on the Soundtrack to either "Grand Theft Auto" or on some EA Sports game, most likely the former. But I never thought that "Ween" would be much more than a comedy band - something similar to "Weird Al" Yankovic. In reality "Ween" turned out to be a very interesting duo with a very diverse catalog of recorded music. "White Pepper" may not be the most diverce of their records but even on here you can`t really categorize what sort of a band you`re listening to. There you have the beautiful multi-layered "Flutes of the Chi", the hawaii-sounding "Bananas and Blow", the "Ace of Spades" reminding "Stroker Ace", the crazy dissonant instrumental "Ice Castles", the easy-listening "Back to Basom", the distorted and heavy "The Grobe" followed by the funky "Pandy Fackler", a masterful pop song "Stay Forever", "Falling Out" sounds somewhat like the Zutons, although they never existed when "White Pepper" came out. This is one of the albums where I`ll say - there`s no real filler and almost every song could eventually become a hit single. Which only means that the album didn`t deliver even a single hit.
2005-12-15 00:00:00
music, 2000

La Cucaracha

8.0
Es pamanījos palaist garām to apstākli, ka "Ween" ir pārstājuši eksistēt un ka līdz ar to "La Cucaracha" vismaz uz šo brīdi ir grupas pēdējais ieraksts. Kaut kāda mērā tas ir skumji - šis ansamblis tomēr vienmēr izcēlās ar ļoti radošu un daudzveidīgu pieeju un te pēkšņi izrādās, ka tā vairs nav.
2013-08-21 01:05:03
music, 2007