12 Golden Country Greats
music — USA — 1996

8.0
Savulaik "Ween" manā pleilistē dzīvojās visai regulāri, bet pēdējā laikā kaut kā biju par šo ansambli piemirsis, un ar ko gan var labāk atjaunot pazīšanos kā ar šī ansambļa visnetipiskāko ierakstu?
Ja gadījumā tu nezini, kādu mūziku parasti spēlē ansamblis Ween, "12 Golden Country Greats" noteikti nebūs tas labākais variants, ar ko sākt tā iepazīšanu. Kā nekā šis ieraksts ir visai tipiskā Nešvilas kantrī muzīkas manierē, kamēr parasti Ween variē ar teju visiem divdesmitajā gadsimtā radītajiem mūzikas paveidiem, tam visam dodot klāt kārtīgu devu humora piešprices. Tiesa, arī šajā albumā ar humoru sevišķu problēmu nav.
Tas patiesībā ir interesanti - atsevišķas dziesmas šajā ierakstā izklausās pilnīgi "nopietnas" un "sirsnīgas" labākajās kantrī tradīcijās, taču tad pēkšņi atskan "Piss Up a Rope".

Šoreiz es pat pārmaiņas pēc izvairīšos no dziesmas teksta citēšanas, kas varētu liecināt - tas ir visai piparots.
Tāpat pie ieraksta jaukākajām dziesmām var pieskaitīt "I Don&39;t Wanna Leave You on the Farm", "Pretty Girl" un "Mister Richard Smoker" (pēdējais gan mazāk ir piederīgs kantrī kā pirmskara muzikālajai pasaulei).
Lieki teikt, ka kantrī ir viens no man mazāk tuvajiem populārās mūzikas paveidiem, bet "Ween" ar to pamanās izdarīties tik pozitīvi, ka esmu spiests par to ja ne gluži sajūsmināties, tad būt ļoti pozitīvās domās.
2013-08-19
comments powered by Disqus