Koncerts Teātra bārā
concert — Latvia — 2014

8.5
Uz Židrūna koncertu es gandrīz aizgāju jau pagājušā gada sākumā, taču toreiz koncerts tika atcelts, jo grupas bundzinieks bija salauzis kāju. Rezultātā, cik atceros, tā vietā biju uz Baložu pilniem pagalmiem, kas arī bija labs koncerts. Tik vien kā gadu vēlāk redzēju arī Židrūnu.
Kas man patīk koncertos Teātra bārā, ka tiem ir iespējams prognozēt sākuma laiku. Ja paredzēts, ka grupa sāks uzstāšanos deviņos, tad ne vairāk kā pusstundu pēc šī laika tā tiešām sāks spēlēt. Citviet tikām gadās ļoti dažādi. Turklāt šajā koncertā pat iepriekš bija zināms, ka reāli 21:30 tas sāksies.
Tā kā dienas pirmajā daļā biju bijis Gandra organizētā pārgājienā pa Lietuvas pierobežu (vajadzētu tā kā "uzcept" arī pārgājiena aprakstu, ja būs iedvesma), sanāca palaist garām visus Riga 2014 atklāšanas pasākumus un vakarā izbaudīt tikai Židrūnu. Nez, vai kāds kādreiz ir šo grupu dēvējis par "žīdu runu"? Hmm, droši vien nav svarīgi.
Jāatzīst, ka no grupas spēlētajām dziesmām atpazinu visai maz - neesmu tomēr dižs tās pazinējs. Tās stils man patīk, bet tā ka es gluži interesētos par to, kas Židrūnam jauns un kas Židrūnam sāp, tā gluži nav. Vismaz "Šoseja" tika spēlēta - tas noteikti pozitīvi. Citādi - tāds normāls enerģisks koncerts ļoti tam piemērotā vidē - Teātra bārs nebija ne pārāk pilns, ne pārāk tukšs, bet tieši kā vajag. Un man, kā allaž šādos koncertos, lieti noderēja būt liela auguma, tādējādi par redzamību nevarētu sūdzēties. Vēl vienu grupu varu tagad ierakstīt blociņā pie klātienē skatītajām. Vajadzētu gan laikam ieviest blociņu, ne? Kaut vai virtuālu.
2014-01-17
comments powered by Disqus